Follow Us

14 657 657 0, 14 657 657 1
BOK@GARTEN-HAUS.PL

Pon - Pt: 8.00 - 17.00
Sob: 8.00 - 15.00

Sklep ogrodniczy Wierzchosławice

Jesteśmy doświadczonym sklepem ogrodniczym w Wierzchosławicach. Doskonale pamiętamy nasze ogrodnicze początki, które, jak każde, nie były łatwe. Wiemy, że znalezienie godnych zaufania porad związanych z uprawą ogródka, bywa trudne. Z tego powodu naszej działalności od początku przyświeca motto:

Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś, mogą zapomnieć, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli.

Chcemy, by każde zakupy u nas sprawiły, że poczujesz się swobodniej podczas codziennych prac ogrodowych. Na bieżąco szkolimy się, by móc zawsze służyć Ci pomocą i dzielić się z Tobą aktualną wiedzą.

Sklep ogrodniczy Tarnów

Jeśli szukasz sklepu ogrodniczego w Tarnowie i masz wątpliwości, kiedy zasiać lub jak pielęgnować ulubione warzywa i owoce, chcesz zaopatrzyć się w nieszablonowe okazy roślin ozdobnych, potrzebujesz pomocy w pozbyciu się szkodników, pragniesz w jednym miejscu kupić wszystko, co potrzebne do uprawy roślin na działce to doskonale trafiłeś! Centrum ogrodniczo-budowlane GARTEN-HAUS to sklep ogrodniczy w okolicach Tarnowa, który pomoże Ci spełnić każdą z tych potrzeb.

Sklep ogrodniczy Brzesko

Chociaż nasza siedziba znajduje się w Wierzchosławicach, codziennie gościmy u nas klientów z okolicznych miast i wsi. Z tego powodu żartobliwie nazywamy się sklepem ogrodniczym w Brzesku czy Tarnowie.

Sklep ogrodniczy Tarnów, Dom z ogrodem

Działamy na terenie m.in. Tarnowa, Wierzchosławic czy Brzeska

Sklep ogrodniczy Garten Haus

Regały z artykułami i chemią do ogrodu

Chemia ogrodowa

Regały ze sznurami i linkami do ogrodu

Sznury i linki

Pace do wygładzania

Pace do wygładzania

Pędzle, wałki i akcesoria do malowania ścian

Pędzle, wałki i akcesoria do malowania ścian

Sekatory ogrodowe różnych rozmiarów

Sekatory ogrodowe

Siekiery i piły ogrodowe

Siekiery i piły ogrodowe

Szeroki wybór taśm malarskich oraz izolacyjnych

Taśmy malarskie i izolacyjne

Wiertła, klucze płaskie oraz imbusowe na wieszakach

Wiertła, klucze płaskie i imbusowe